Aktualności
2020-02-29
Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO w imieniu Fundacji Dzieciom zwraca się do Państwa z prośbą o pomoc dla podopiecznego Piotrka - sieroty, syna byłego żołnierza JW1131, Szefa Sekcji Wysokościowo - Ratowniczej majora Jana Bartoszuka „KOMANDOSA”, członka naszego klubu.
 
2020-02-02
W dniach od 30 stycznia do 2 lutego 2020 roku, w Centralnym Ośrodku Sportowym – Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale, odbyły się konsultacje Kadry Narodowej Polskiego Związku Taekwon-Do.
 
Należymy do
  • Zajęcia Taekwon-Do
    TRZY POZIOMY ZAAWANSOWANIA
    Grupa początkująca

    Grupa średniozaawansowana

    Grupa zaawansowana
     
  • Zajęcia TKD Tigers
    NAUCZENIE I WYCHOWANIE DZIECI W WIEKU 4-7 LAT
    Zachowanie się w różnych sytuacjach
    Obrona przed przemocą i znęcaniem się
    Zdrowy styl życia i odżywianie
    Kondycja fizyczna
    Praca zespołowa i przywództwo
    Wartości rodzinne
     
  • Siła tradycji
    JESTEŚMY Z WAMI 25 LAT
    Nasz klub rozpoczął swoją działalność
    28 marca 1994 roku

    Już ćwierć wieku działamy na rzecz mieszkańców miasta i powiatu
     
  • Zajęcia FITNESS
    ZAJĘCIA DLA PAŃ
    Zdrowy kręgosłup - Stretching
    Joga Fit / Jerry Cross
    Gimnastyka kręgosłupa
    Power Step+ / Step 40+
    TBC / Gimnastyka / Step
    TKD 25+
     
  • Zajęcia z pływania
    ZAJĘCIA NA BASENIE DLA DZIECI I DOROSŁYCH
    Aqua Aerobic

    Aqua TBC

    Nauka pływania dla dzieci i młodzieży
     
  • Mistrzostwa Europy 2019
    NASI KLUBOWICZE W KADRZE POLSKI
    Cezary Jackowski:
    - złoto w drużynowych układach formalnych
    - złoto w drużynowych technikach specjalnych

    Julia Kawka:
    - brąz w drużynowych układach formalnych
     
  • Projekty lokalne
    WSPÓŁPRACA Z SAMORZĄDEM LOKALNYM
    Działalność społeczna

    Wspieranie zadań publicznych

    Organizacja zawodów i obozów sportowych
     
  • Program Rodzinny Mińsk
    MIŃSKA KARTA DUŻEJ RODZINY
    Zniżki w opłatach za zajęcia:

    - Taekwon-Do
    - FITNESS
    - Nauka pływania
     

I Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Dzieci – 17/03/2018, Książenice

W sobotę, 17 marca 2018 roku, w Książenicach k/Grodziska Mazowieckiego odbyły się I Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Taekwon – Do ITF oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Dzieci.

Zawody, zgromadziły na starcie ponad 150 zawodników i zawodniczek z 10 klubów województw mazowieckiego i warmińsko – mazurskiego.              

Mistrz Jacek Łuniewski VII DAN zabrał na zawody 23 osobową reprezentację Mińskiego Klubu Sportowego TAEKWON-DO, która zdobyła w sumie 24 medale.

W eliminacjach do Mistrzostw Polski Juniorów oraz w eliminacjach do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych nasi zawodnicy zdobyli 18 medali.

Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów: Marta Krajewska zajęła pierwsze miejsca w walkach kobiet do 45kg i w układach formalnych stopni I - III DAN.

Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych: Aleksandra Kozłowska zajęła drugie miejsce w konkurencji technik specjalnych i trzecie miejsce w walkach do 55kg, Oliwia Urbanowska zajęła trzecie miejsce w walkach do 55kg, Łukasz Zgódka zajął pierwsze miejsce w układach formalnych stopni 6-2 KUP, Jakub Kuźmicz zajął drugie miejsce w układach formalnych 6-2 KUP i trzecie miejsca w konkurencji technik specjalnych oraz w walkach do 70kg, Michał Tril zajął trzecie miejsce w układach formalnych 6-2 KUP i pierwsze miejsce w walkach do 46kg, Konrad Bernacki zajął trzecie miejsca w układach formalnych 6-2 KUP i w walkach do 46kg, Cezary Jackowski zajął drugie miejsce w układach formalnych stopni 1 KUP – DAN i pierwsze miejsce w walkach do 70kg, Mikołaj Gajewski zajął drugie miejsce w walkach do 70kg  Szymon Tarnowski zajął trzecie miejsce w walkach do 52kg, Miłosz Piętka zajął trzecie miejsce w walkach do 64kg,   

W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Dzieci medale zdobyli: Dawid Krupa za pierwsze miejsce w układach formalnych stopni 0-10 KUP, Tymon Wotliński za drugie miejsce w układach formalnych stopni 0-10 KUP, Jakub Szczudliński i Łukasz Trepanowski za trzecie miejsca w układach formalnych stopni 0-10 KUP, Mateusz Gajewski za pierwsze miejsce w układach formalnych stopni 9-8 KUP, Maksymilian Kuźmicz za drugie miejsce w układach formalnych stopni 9-8 KUP.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy! 


« Powrót
Nasz adres
Miński Klub Sportowy "TAEKWON-DO"
ul. Dąbrówki 28/1 (nad "Biedronką")
05-300 Mińsk Mazowiecki
Bank
PLN: 84 1020 4476 0000 8102 0079 0840
EUR: 57 1020 4476 0000 8002 0417 5220


Adres korespondencyjny
Jacek Łuniewski
ul. Szpitalna 17/53
05-300 Mińsk Mazowiecki


E-mail
jacektkd@wp.pl
Telefony
RECEPCJA KLUBU
787 796 064 od godz. 17.00
Trener Taekwon-Do
608 497 616
Trener Fitness / Pływanie
602 361 229
Copyright 2013 MKS „TAEKWON-DO”